سلام.

اولین سرما خوردگی در کانادا رو تجربه کردم اونم تو روزی که دمای هوا بعد مدتها که منفی سی و چهل بود، مثبت شیش شده بود.

اولین کله پاچه‌مون رو هم خوردیم! خیلی چسبید جاتون خالی. یکی از دوستان ایرانیمون دعوت کرد و بار گذاشت. خودش قصابه و ذبح حلال انجام می‌ده.

از سرکار بگم. کار توی مهد بین خانومای اینجا که من باهاشون معاشرت داشتم خیلی طرفدار داره. چون بی دردسره، میتونی بشینی و استراحت داری و پول خوبی هم میدن. و برای کار تو جاهای دیگه نمیتونی بشینی ینی بری مک دونالدز یا جایی دیگه باید کلا سرپا وایستی و نباید بشینی اصلا.

اما خوب کار خیلی باکلاس و خاصی هم نیستش و در واقع در رده شغل های معمولیه. اما یک چیزی که بهش بها میده اینه که کلا هرکاری که به بچه ها مربوط میشه حساسه و مورد توجه.

خوب حالا بگم چه ها میکنم.

صب که میرم باید بهشون صبحونه بدم. البته یک کمک هم دارم. بعد بازی میکنن. دو تا پسر بزرگتر از بقیه اند و خیلی شیطون. باید مواظب باشم چون معمولا میزنن بقیه بچه ها رو. ساعت یازده سیب می‌خورند. بعدش شیر و میخوابند تا دو ساعت. بعد پا میشن و ناهار میدم بهشون. بعد بازی میکنن تا سه بهشون نوشیدنی میدیم و کمی عصرونه. بعدم اماده میشن و تا پنج من میام بیرون دیگه. کلی لغت و جمله جدید یاد گرفتم تو همین دو باری که رفتم. گفتم؟ هفته ای دو روز میرم. قراره هر دو هفته بهم حقوق بده. این اولین باری هست که من دارم پول در میارم و خیلی خداروشکر میکنم و خوشحالم الحمدلله.

بچه های پوشکی هم هستن که باید عوضشون کنم! تا حالا فکر نمیکردم یک روزی باید همچین کاری بکنم اما زندگیه. خوشم نمیاد ازین کار اما انجام میدم. چون بچه ها که گناهی ندارن طفلی ها بخوام تنبلی کنم.

همسری خیلی الحمدلله خوب شده. خیلی حواسش به من هست. سر کار که میخواستم برم کلی قسمم داد که اگر دوست ندارم و سختمه حتما بهش بگم و ادامه ندم کار رو. 

دعا کنید برام. خیلی به دعا احتیاج دارم.


[ سه‌شنبه 3 بهمن 1396 ] [ 02:56 ] [ زهرا ] [ نظرات (8) ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

سلام. من زهرام. با همسری عزیزتر از جونم سال نود و دو عقد کردیم. عید سال نود و پنج عروسی کردیم. میخوام لحظاتمون اینجا مثل یه دفتر خاطرات ثبت بشه. همه بالا و پایین زندگیمون. برای همسایه ات نور آرزو کن بی شک حوالی تو هم روشن میشود. دعا کنین همه و بعد ما دوتا خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم.
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 116119