سلااامممم.

من خیییلی حالم خوووبه. الحمدلله. شکر.

راستش اینجا یه دورهمی خانومانه هست هر هر ماه برگزار میشه. با خانوم های ایرانی. خوب مساله اینجاست که نه من و نه اون دوست جدیدمون شرکت نداشتیم تو این جلسات چون اون خانومه گفته بود خیلی بده و اصلا زنا یه جوری اند و فلان و بهمان. همش بحث و درگیری و این چیزهاست.

عاقا واسه همین ما اصلا شرکت نمی‌کردیم. گفتیم چه کاریه بریم با یه عده خانوم که فخر فروشی میکنند و بهم میپرن!! 

اما از اونجایی که دیگه فهمیدیم این خانومه خودش با همه زن های دنیا مشکل داره و نمیتونه کسی رو تحمل کنه این حرف ها رو زده حتما. چون تا حالا پشت سر هر کی حرف زده ادم خوبی از آب در اومده. خودشم گفته دیگه نمیام. حالا بفهمه ما رفتیم از این به بعد دوباره میاد.

ما این ماه رفتیم. یعنی دیروز. نمی‌دونید چه جمع گرررم و صمیمی بود. خانوم های محترم، خیلی محترم و متشخصی اونجا بودند که بعضی ها رو میشناختیم بعضی ها رو نه. و آشنا شدیم.

خیلی خیلی خوش گذشت. واقعا روحیه من و دوستم عوض شد.

از این به بعد حتما تو جلساتشون شرکت می‌کنیم. ایمیل هم دادم گفتم من رو اد کنن.

نکته دیگه اینکه یه خانوم کانادایی هشتاد ساله بهم معرفی کرد یکی از همین دوستای ایرانی که زبان یاد میده. رایگان هم درس میده. این جمعه میخوام برم پیشش.

مرسی که هستید دوستای گلم.

[ یکشنبه 24 تیر 1397 ] [ 00:24 ] [ زهرا ] [ نظرات (8) ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

سلام. من زهرام. با همسری عزیزتر از جونم سال نود و دو عقد کردیم. عید سال نود و پنج عروسی کردیم. میخوام لحظاتمون اینجا مثل یه دفتر خاطرات ثبت بشه. همه بالا و پایین زندگیمون. برای همسایه ات نور آرزو کن بی شک حوالی تو هم روشن میشود. دعا کنین همه و بعد ما دوتا خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم.
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 116119